Subscribe Now
Trending News
Korzystając z naszej strony bez zmian ustawień dotyczących plików cookies w Twojej przeglądarce, będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt

Napisz do nas!

Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij wiadomość. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe. Skorzystanie z formularza kontaktowego jest równoznaczne z akceptacją postanowień zapisanych w naszej polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią przed wysłaniem wiadomości.

Czas oczekiwania na odpowiedź: do 48 h

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS z siedzibą przy ul. Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zapytania na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody,
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania,
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować brakiem możliwości odpowiedzi na zapytanie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych za pośrednictwem poczty elektronicznej do celów związanych z realizacją zapytania.