Subscribe Now
Trending News
Korzystając z naszej strony bez zmian ustawień dotyczących plików cookies w Twojej przeglądarce, będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

O nas

Kim jesteśmy?

Forum IBRiS to medium o cechach think tanku zbudowane w oparciu o bazę badań społecznych i politycznych Fundacji IBRiS. Za cel stawiamy sobie podniesienie jakości debaty w zakresie opisu rzeczywistości społecznej w Polsce.

Przedstawiamy wyniki badań opinii publicznej wraz z pogłębionymi wnioskami, analizami i rekomendacjami dla instytucji państwa, partii politycznych, mediów, samorządów i organizacji społecznych.

Pomagamy rozumieć Polaków, określać i nazywać ich oczekiwania, aspiracje i lęki. Interpretujemy politykę i debatę publiczną korzystając z pogłębionej wiedzy o poglądach i postawach polskiego społeczeństwa.

W podcastach, programach i na łamach serwisu internetowego Forum IBRiS goszczą i gościć będą wybitni naukowcy zajmujący się badaniami z dziedzin nauk społecznych, uznani komentatorzy oraz eksperci w zakresie teorii i praktyki politycznej.